İlk Youtube Videom- Hangi Bölüm Daha Zor? Hukuk vs. İnşaat Mühendisliği

Herkese iyi günler arkadaşlar.. 1 sene önce kurduğum bu blog maceramı artık youtube’a taşıdım.

Burda ders notları paylaştığım için blogun adını HukukDershanesi olarak belirlemiştim. Zaten öğrencinin olan notu yine öğrenciye paylaşarak faydalı olmak gayesindeyim. Youtube Kanalı, daha rahat ve hukuka dair ders dışında da geniş konular işleyeceğim “Aramızdaki HUKUK” adıyla bu platformda yer alacak. Hepinizi kanalıma davet ediyorum.

Bu Kanal için ders dışında ilk videomu haftasonu çektim. Zannetiğimden daha zor bir işmiş açıkcası çok iyi olmadı deyip yüklemeyecektim aslında. Eşimin beni teşvikine ve sizin iyi niyet ilkesi bilginizin varlığına sığınarak ilk videomu tüm amatörlüğüne rağmen yükledim. Video hayaller hayatlar ikileminde oldu benim için ama valla çok daha iyi hayal etmiştim beceremedim biraz şans verirseniz daha iyi hale getirebilirim.

Youtube Kanalında yine derslere dair bir öğrencinin bir öğrenciye anlatacağı üslupla dostane ders anlatacağım bunun yanı sıra  birkaç farklı konsept içinde video içerikleri oluşturucağım. Bu süreçte Kanala Abone olur ve yorumlarınızla önümü aydınlatırsanız çok memnun olurum. İlk Videom huzurlarınızda efenim…

İlk videom ciddi oranda amatörlük içerir.. (: sülçi lisan ettiysek affola.. İnşaat Mühendisliği Bölümü Mezunuyum..Şimdilerde de Hukuk Fakültesi 2.sınıf öğrencisiyim… bu 2 bölümü kendi gözümle zorluk açısından değerlendirdim.. umarım faydalı bir içerik olmuştur..

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: