Hakkında

Bu site Hukuk Eğitimine dair bilgi paylaşımı amacı ile kurulmuştur.

2017 yılında Dicle Üniversitesi Hukuk Fakültesine başladım. Sitedeki ders notları kendi fakültemin notları başta olmak üzere çeşitli hukuk fakültelerinin ders notlarından oluşmaktadır.

Öğrenci olarak Mensubu olduğum hukuk camiasında diğer hukuk fakültesi öğrencilerine eğitimleri sırasında kendi notlarına destek olacak ilave ders notları, ders özetlerini site içerisinde bulundurarak faydalı olmak niyetindeyim.

Hukuk Fakültesi öğrencilerinden destek beklemekteyim. 🙂

 

Nasıl Destek Olabilirsiniz?

  • Ders notlarınızı bizimle paylaşırsanız ücretsiz bir şekilde diğer sınıf arkadaşlarınız ve hatta diğer fakülteler bundan faydalanabilir.
  • Sitemize içerik oluşturarak.. Evet iletişim bölümünden bizimle irtibata geçerek yazar olabilir ve içeriklerinizi buradan paylaşabilirsiniz.
  • Her türlü görüş ve önerilerinize açığız.

 

Yazar olmak veya içerik üretimi için burdan iletişime geçebiliriz.

 

Kullanım Şartları

* Sitedeki Bilgilerin güncelliğine ve doğruluğuna garanti verilmemektedir. Ön bilgi amaçlı paylaşımlardır.
* hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. hukukdershanesi.com, 5651 sayılı yasada tanımlanan “yer sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz “UYAR ve KALDIR” prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, [email protected] adresinden veya iletişim bölümünden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 gün içerisinde gerekli işlemler yapılacaktır.

Site Yönetimi.